Letní jógový týden s Lenkou & Lucií v Hlavici

Pojeďte do překrásného Podještědí, s Lenkou & Lucií se společně hlouběji ponořte do jógové praxe a pronikněte do tajů lahodné zdravé kuchyně. Připojte se a načerpejte novou radost, sílu a inspiraci do všedních dní. Pobyt je určen pro ženy a bude veden v českém jazyce. 

Datum:3. - 7. srpen 2020
Čas:Pobyt začíná ve pondělí 3. 8. v 17 h první jógovou lekcí
Místo:Dům jógy v Hlavici | www.joga-hlavice.cz

6 200 Kč

zbývají 2 volná místa pro cvičící

+ 3000 Kč lektorné placené v hotovosti na místě

 

Lektoři

Lucie Königová & Lenka Nezvalová, Facebook: www.facebook.com/lenkalucieyoga/

Program

Pobyt začíná v pondělí v 17 h a končí v pátek po ranní jógové lekci poledním brunchem. Těšit se můžete na ranní a večerní dvouhodinové lekce jógy, povídání o józe, meditace, společné satsangy a mnohé další. Během celého pobytu si budete vychutnávat zdravou lahodnou vegetariánskou stravu. Veškerý program bude veden v českém jazyce.

Cena 6200 Kč zahrnuje

  • 4 noci ubytování ve vícelůžkových pokojích s vlastní toaletou a sprchou
  • celodenní vegetariánskou stravu (plná penze)
  • organizaci a pojištění CK

Cena lektorného 3000 Kč/os se platí na místě v hotovosti. Na programu jsou dvě dvouhodinové lekce jógy denně se dvěma lektory.

Cena za doprovodnou osobu bez jógy je 5900 Kč. Příplatek za DBL/SGL pokoj je možný na vyžádání.

Storno podmínky

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. Výměna osob je možná kdykoli za poplatek 20 % ceny (pokrývající související vícenáklady).

S sebou

Možno vlastní jógamatku, ale veškeré pomůcky jsou v Hlavici k dispozici.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.