Jógový víkend s Petrou Špindlerovou v Orlických horách

Srdečně zveme na jógový víkend s úžasnou Petrou Špindlerovou - nejen jogínkou, ale i herečkou, cestovatelkou, spisovatelkou a v neposlední řadě i maminkou dvou báječných dětí. Víkend proběhne v unikátním prostoru Apartmánů na vršku, architektonicky řešeného tak, aby nenápadně zapadal a byl v souladu s nádhernou přírodou Orlických hor. 

Datum:21. - 23. dubna 2023
Místo:Apartmány na vršku, Orlické hory | apartmanynavrsku.cz
Strava:s polopenzí

5 500 Kč

akce je obsazena, můžete se přihlásit na waiting list

 

LEKTORKA

Petra Špindlerová

Petra je herečka, jógínka, cestovatelka, spisovatelka žijící v Praze. Mluví anglicky a italsky. Díky propojení herectví a jógy nachází rovnováhu a smysl bytí. Je to jako jing a jang. Velkou roli v jejím životě ovšem hraje i mateřství. Je matkou dvou úžasných dětí, Kryštofa a Kristy. Petra si zahrála v mnoha filmech a seriálech české i zahraniční produkce. Zároveň je zakladatelkou nadačního fondu YogaHelp. Členkou správní rady Život dětem a patronkou Bluelandu z.s. (stavba školy v Himalájích, v oblasti Malý Tibet). A v roce 2022 vydala i svou první knihu Sárí a džíny. 

PROGRAM

Pátek
od 15 h ubytování
18.00 – 19.30 h uvítání a večerní jógová lekce
20.00 h večeře

Sobota
8.00 - 9.30 h ranní jógová lekce
9.45 h snídaně na pokoj

17.00 – 18.30 h večerní jógová lekce
19.00 h večeře

Neděle
8.00 - 9.30 h ranní jógová lekce
9.45 h snídaně na pokoj

CENA 5500 KČ

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkových apartmánech nebo sroubcích z masivního dřeva
  • polopenze (snídaně na pokoj a večeře)
  • 4x lekce jógy
  • organizace a zajištění CK

DOPRAVA

K dopravě na akci můžete využít i pohodlné vlakové spojení do Ústí nad Orlicí - odvoz z nádraží na místo zajišťuje resort po domluvě zdarma. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek a deku. 


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz