Jógový víkend s Petrou Špindlerovou v Organicfarm Soběsuky

Srdečně zveme na jógový víkend s úžasnou Petrou Špindlerovou - nejen jogínkou, ale i herečkou, cestovatelkou a  spisovatelkou. Víkend proběhne v nádherném prostoru Organicfarm uprostřed lesů a luk. Nechte se hýčkat klidem obklopeni stromy, bylinami, permakulturní zahradou, jezírkem, zvířaty a použitými přírodními materiály.

Datum:15. - 17. listopad 2024
Místo:Organicfarm Soběsuky | organic-farm.cz
Strava:s plnou penzí

5 900 Kč

zbývá 8 volných míst pro cvičící

 

LEKTORKA

Petra Špindlerová

Petra je herečka, jógínka, cestovatelka, spisovatelka žijící v Praze. Mluví anglicky a italsky. Díky propojení herectví a jógy nachází rovnováhu a smysl bytí. Je to jako jing a jang. Její lekce jsou kombinací hatha jógy a příjemného flow, vodné pro všechny. Velkou roli v jejím životě hraje i mateřství. Je matkou dvou úžasných dětí, Kryštofa a Kristy. Petra si zahrála v mnoha filmech a seriálech české i zahraniční produkce. Zároveň je zakladatelkou nadačního fondu YogaHelp. Členkou správní rady Život dětem a patronkou Bluelandu z.s. (stavba školy v Himalájích, v oblasti Malý Tibet). A v roce 2022 vydala i svou první knihu Sárí a džíny. 

PROGRAM

Pátek
od 15 h ubytování
18.00 – 19.30 h uvítání a večerní jógová lekce
20.00 h společná večeře - hlavní jídlo, zeleninový salát

Sobota
8.00 - 9.30 h ranní jógová lekce
10.00 h společný brunch - ovoce, kaše, pomazánka, pečivo, zelenina, granola, káva, čaj
15.00 h svačina - polévka, dezert
17.00 – 18.30 h večerní jógová lekce
19.00 h společná večeře - hlavní jídlo, zeleninový salát

Neděle
8.00 - 9.30 h ranní jógová lekce
10.00 h společný brunch - ovoce, kaše, pomazánka, pečivo, zelenina, granola, káva, čaj
do 15 h odjezd

Pitná voda k dispozici v karafě po celý den. 

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje, které jsou barevně odlišené, inspirované čakrami v našem těle. Ubytování je vybudováno pouze z přírodních materiálů, pro nerušený odpočinek a klidný spánek. Budou vás obklopovat dřevěná konstrukce s masivními prkny, z modřínu, smrku a borovice, konopná izolace, tradiční japonské matrace futon, vyrobené z bavlny a kokosu, bavlněné peřiny a lůžkoviny. Sociální zázemí není součástí pokoje a je vždy společné na několik pokojíků (celkem 4 toalety a 4 sprchy). 

K dispozici koupací jezírko, letní přístřešek a celý venkovní prostor včetně nově vybudované meditační zahrady s altánkem, místo na parkování, ohniště, podkroví: pro cvičení jógy a jiné aktivity. K dispozici také finská sauna pro 20 osob s kamny na dřevo. Cena je 3000,- Kč.

STRAVA

Strava v Organicfarm je zároveň lékem a má skutečnou sílu hýčkat tělo i duši. Organicfarm nabízí vše, co v tomto prostoru vyrostlo nebo co s láskou vyrobili. Produkty jsou k dispozici pouze v samotném centru a používají je zejména na vaření. 

CENA OBSAHUJE

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkových pokojích barevně inspirovaných čakrami
  • lahodná veganská plná penze převážně z lokálních a bio surovin (brunch, svačina a večeře)
  • 4x lekce jógy
  • organizace a zajištění CK 

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek a deku. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz