Jógový víkend s Petrou Šlechtickou Erlebachova bouda v Krkonoších

Srdečně zveme na jógový víkend plný relaxu a odpočinku v krásném resortu Erlebachovy boudy na hřebenech Krkonoš. Užijete si víkend zaměřený na restorativní a relaxační jógu a zároveň budete mít šanci si plně vychutnat panoramatický wellness s bazénem, saunovým světem včetně infrasauny, finské sauny a bylinkové lázně.

Datum:18. - 20. říjen 2024
Místo:Erlebachova bouda, Krkonoše | erlebachovabouda.cz
Strava:se snídaní

5 990 Kč

zbývá 8 volných míst pro cvičící

na vyžádání možnost pokoj DeLuxe Stodola sever nebo DeLuxe Stodola jih

 

LEKTOR

Petra Šlechtická - Petra se věnuje restorativní józe. Její lekce jsou klidné a pečující, obvykle s konkrétním tématem, se kterým vás v úvodu seznámí. Petra nabízí důkladný prostor pro relaxaci, hluboký odpočinek a pro pozorné objevování sebe sama. Na jejích lekcích si svojíte odpočinkové a relaxační pozice, které pak můžete přenést i do domácí praxe. Cvičení ráda doplňuje hudbou různých žánrů a čtením poezie či úryvků, které probouzejí poznání.

PROGRAM

Jógový víkend začíná v pátek v 18.30 h a končí nedělním brunchem po poslední ranní jógové lekci. Čekají nás čtyři jógová setkání. Každé bude jedinečným zážitkem a chvílí, kdy budete mít čas pro sebe, pro své vnímání a objevování. Dopřejeme si jak jemného pohybu, protažení a zejména uvolnění od napětí a častého přetížení mysli, i těla.

Check-in v pátek v hotelu možný od 15 h

Pátek 18.30 – 20.00 h
Večerní jógové přivítání – naše zastávka a těšení se ze sebe. Pozorná lekce, která nás přivítá a naladí nás na čas pro sebe.

Sobota 08.00 – 09.00 h
Ranní probuzení – svěžest, chuť do nového začátku, přijetí změny, odpuštění a síla přítomnosti. Ranní lekce nám dodá sílu a vyjasní naši cestu. Proplujeme jemným flow s pozorností věnované dechu, který elegantně doplní pohyb.

Sobota 17.30 – 19.00 h
Umění odpočinku – pozornost věnujeme sebepéči, psychické a fyzické pohodě, a uleví se nám od napětí. Čeká nás pomalejší tempo, relaxace a jógový spánek.

Neděle 08.00 – 09.00 h
Ranní povzbuzení – jemné protažení a povzbuzení do dalších dní. Několik příjemných plynulých sestav, které se nám mohou hodit i během týdne.

Check-in: od 15.00 h.
Check-out: do 11.00 h.
Wellness otevřený o víkendu 9.00 - 21.30 h. 
Restaurace hotelu otevřena od 11 h, vaří do 21.30 h. 

V Erlebachově boudě je povoleno mít s sebou případně i pejska. Poplatek je 600 Kč/noc, platba možná přímo na recepci hotelu. Pejsek nesmí zůstat na pokoji sám. 

CENA 5990 CZK

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu (brunch) - typ pokoje Erlebachova bouda sever
  • na vyžádání možnost pokoje DeLuxe Stodola sever nebo jih 
  • 4 lekce jógy
  • vjezd do národního parku, lázeňský poplatek
  • chladnička, wi-fi na pokoji
  • vstup do wellness: bazén 9 x 4 m s protiproudem a masážní lavicí, parní sauna, bio sauna, Kneippův chodník, infrasauna, dvě zážitkové sprchy, relaxační místnost, bylinková sauna, finská sauna, vířivky
  • organizaci a zajištění CK

Pokud jedete sami sólo a ve skupině nevyjde nikdo, s kým budete moci sdílet pokoj, je potřeba doplatit hotelový příplatek za samostatný pokoj. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

S SEBOU

Vlastní jógovou podložku, 2 bločky, 2 deky a ideálně i bolster, pokud máte. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz