Jógový víkend s Petrou Plutnarovou v Panorama Golf Resort Kácov

Be the joy you want to see in the world. Během pobytu s Petrou je na programu vinjása jóga, jin jóga, meditace, pránajáma, mantry a mnohé další. Každý z nás je jiný a má jiné možnosti a potřeby. Program víkendu bude ušit na míru přihlášené skupině. V ceně pobytu i vstup do wellness.

Datum:19. - 21. duben 2024
Místo:Panorama Golf Resort | panoramagolf.cz
Strava:se snídaní

5 990 Kč

akce je obsazena, můžete se přihlásit na waiting list

 

LEKTOR

Petra Plutnarová - vnímá hlubokou úctu k vnitřnímu léčiteli, kterého nosíme všichni v sobě. Petra se specializuje na jógu, meditaci, vědomý přístup a somatickou práci na cestě k nalezení opravdového sebe-vědomí, zaměřuji se na léčení úzkostí, traumatu a odbourávání stresu. Při své praxi a praxi s žáky a klienty vychází z prastaré vědy o životě zasazené do moderního kontextu - ájurvédy.

PROGRAM

Během pobytu s Petrou je na programu vinjása jóga, jin jóga, meditace, pránajáma a mantry. Program víkendu je vždy přizpůsoben na míru dané skupince. 

Pátek
od 14 h příjezd a ubytování
18.00 - 19.30 h uvítání a večerní jógová lekce
 
Sobota
08.00 - 09.30 h ranní jógová lekce
09.30 - 10.30 h lahodná snídaně formou bufetu
volný program, objednání golfové hry nebo možnost objednání individuálního golfového tréninku - vše nutné objednat předem
16.30 - 18.00 h večerní jógová lekce
18.00 - 22.00 h wellness večerní blok v ceně pobytu
 
Neděle
08.00 - 09.30 h ranní jógová lekce
09.30 - 10.30 h lahodná snídaně formou bufetu
do 11 h check-out 
 
V golfovém resortu Panorama můžete využít i možnost vyzkoušení golfu nebo pokud již hrajete, zlepšení Vaší golfové hry nebo si objednat golfovou hru. Vše nutné objednat předem na recepci hotelu!
 

CENA 5900 KČ

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní (brunch)
  • 4 lekce jógy
  • vstup do wellness sobotní večerní blok 18 - 22 h
  • organizaci a zajištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek, deku a pokud možno bolster. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz