Jógový víkend s Petrou Plutnarovou v Kašperských Horách

Buď tou září, kterou chceš ve světe vidět! Víkendy Petry Plutnarové jsou dobíjející stanicí. Chvíle se zastavit, spočinout, zklidnit se i zabrat, vše ve správném a funkčním poměru. Petra vede víkendy již dlouho a má je dokonale vyladěné. V ceně pobytu i bazén. 

Datum:4. - 6. říjen 2024
Místo:Hotel Kašperk, Šumava | hotelkasperk.cz
Strava:se snídaní

5 500 Kč

zbývá 9 volných míst pro cvičící

 

LEKTOR

Petra Plutnarová - vnímá hlubokou úctu k vnitřnímu léčiteli, kterého nosíme všichni v sobě. Petra se specializuje na jógu, meditaci, vědomý přístup a somatickou práci na cestě k nalezení opravdového sebe-vědomí, zaměřuji se na léčení úzkostí, traumatu a odbourávání stresu. Při své praxi a praxi s žáky a klienty vychází z prastaré vědy o životě zasazené do moderního kontextu - ájurvédy, z principů jógové terapie a ze svých zkušeností z ášrámu u svého učitele. 

PROGRAM

Během pobytu s Petrou je na programu vinjása jóga, jin jóga, meditace, pránajáma a mantry. Program víkendu je vždy dokonale přizpůsoben na míru dané skupince. Tématickou linkou víkendu je "Buď září, kterou chceš sve světě vidět". Slunce nebo květina se neptají, jak mají zářit nebo kvést a děje se to jejich vlastní dokonalostí. Pojeďte s námi a najděte svou zář. Když je náš pohár energie plný, je snadné být tady pro každodenní úkoly i pro druhé a děje se to téměř bez úsilí. Proto je třeba věnovat čas i sobě. Pohoda, klid v duši, chvíle pro sebe a štěstí, to je to, co všichni v dnešní době často potřebujeme. V ceně pobytu i bazén a lahodná snídaně. Protože voda a s láskou připravené jídlo léčí.

Pátek | jóga 19.00 – 20.30 h
Sobota | jóga 08.30 – 10.00 h (následně snídaně) & jóga 17.30 – 19.00 h
Neděle | jóga 08.30 – 10.00 h (následně snídaně)
Doprovodné osoby a děti mohou jít na snídaní kdykoli od 8 h nebo počkat až s jógovou skupinkou. 
Check-in v pátek od 14 h.

CENA 5500 KČ

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní (brunch)
  • 4 lekce jógy
  • vstup do bazénu
  • organizaci a zajištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek, deku a pokud možno bolster. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz