Jógový víkend s Oli Nešporovou v penzionu Starý svět

Srdečně zveme na jógový víkend s Oli do krásného penzionu nedaleko Prahy. Zpomalte, zhluboka dýchejte, upokojte mysl i duši a zkuste se vrátit do doby, kdy život plynul trochu pomaleji. Přijměte pozvání do Starého světa, kde se o vás lektorka a terapeutka Oli královsky postará. 

Datum:25. - 27. říjen 2024
Místo:Penzion Starý svět | stary-svet.cz
Strava:se snídaní

5 500 Kč

zbývá 11 volných míst pro cvičící

 

Lektorka

Oli Nešporová - vede lekce a pobyty pro veřejnost, zároveň i semináře Ájurvédské jógy, Ájurvédského vaření a (spolu s #dotekajurvedy) cyklus Znovuzrozená, v Praze a na Kutnohorsku. Její lekce terapeutické jógy jsou postaveny na dechu a na jeho propojování s vědomým pohybem. Zároveň jógu prolíná s učením Ájurvédy a s poznatky kraniosakrální terapie. Oli připravuje lekce se záměrem prohlubovat vlastní vjemy a emoce a prociťovat je na tělesné úrovni, stejně jako prociťovat souvislosti mezi jednotlivými částmi těla. Její lekce vedou k uvědomění, jak vlastní jógovou praxi přenášet do každodenního života a jak nalézat jemnost, stabilitu a sílu zároveň. Součástí lekcí jsou různé dechové techniky, meditace a u večerních lekcí i jóga nidra. Oli se zároveň věnuje i individuální práci s klienty metodou kraniosakrální biodynamiky.

Program

Jógový víkend začíná v pátek v 18.00 h a končí nedělní snídaní po poslední ranní jógové lekci.
Příjezd do penzionu je možný od 14 hodiny. 

Pátek
od 14 h ubytování
18.00 – 19.30 h uvítání a večerní jógová lekce

Sobota
08.00 - 09.30 h ranní jógová lekce
09.30 - 10.30 h snídaně formou bufetu 
volný program
17.00 - 18.30 h večerní jógová lekce
20.00 - 21.00 h jóga nidra

Neděle
08.00 - 09.30 h ranní jógová lekce
10.00 - 11.00 h snídaně formou bufetu
11.00 h vyklizení pokoje

Restaurace v penzionu je otevřena od 11 do 22 h. 
K dispozici sauna a venkovní bazén. 

Cena 5500 CZK

  • 2 noci ubytování ve 2-4lůžkovém pokoji se snídaní
  • 4 lekce jógy
  • vstup do venkovního bazénu 
  • organizaci a zajištění CK

Pokud jedete sami sólo a ve skupině nevyjde nikdo, s kým budete moci sdílet pokoj, je potřeba doplatit hotelový příplatek za samostatný pokoj. 

Storno podmínky

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S sebou

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek a deku. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz