Jógový víkend s Martinou Kemrovou v barokní perle Kuks

S radostí zveme na jógový víkend s mimořádnou lektorkou Martinou Kemrovou, jejíž dvě největší vášně - jóga a historie - ideálně zapadly do unikátního prostoru českého barokního skvostu, hospitálu Kuks. Nechte se okouzlit neuvěřitelnou alchymií místa, hlubokými příběhy i terapeutickou silou jógy. 

Datum:27. - 29. září 2024
Místo:Hospitál Kuks | hospital-kuks.cz
Strava:se snídaní v restauraci Lavender

4 400 Kč

zbývá 9 volných míst pro cvičící

 

LEKTOR

Martina Kemrová - jóga je pro Martinu přístup k životu a ke světu. Jak sama říká: "Nelehám si na hřebíky, ani nežiju z prány, ale snažím se soustředit na to podstatné – být spokojená, vyrovnaná a veselé mysli." Neklást na sebe nesmyslné nároky, hodně se smát a přenášet to dál, to je hlavní záměr Martiných lekcí. Její hodiny nejsou o efektních stojích na jedné ruce, ale o smíchu, nadhledu, a hlavně o návratu do vlastního těla. Žijeme stále ve svých hlavách. Buď litujeme toho, co jsme (ne)udělali či (ne)řekli, anebo se naopak obáváme budoucnosti. A tak nějak nevnímáme, že jsme tady a teď. Pokud si z lekce odnesete aspoň pár minut takového zážitku, bude Martina šťastná a vy doufejme také.  

PROGRAM

Jógový víkend začíná v pátek v 18.00 h a končí nedělní snídaní po poslední ranní jógové lekci. Příjezd do hostitalu možný od 16 hodiny. Po příjezdu vás bude čekat na místě lektorka, která vám předá klíče od vašeho pokojíku a seznámi vás s dalším programem. Čekají vás čtyři jógová setkání. Pokud počasí dovolí, některá z lekcí bude vedena i v nádherných zahradách areálu Kuks. Martina studovala historii a proto se kromě jógy můžete těšit i na historický vhled a zajímavé příběhy z tohoto mystického místa. 

Pátek
od 16 h ubytování
18.00 – 19.30 h uvítání a večerní jógová lekce

Sobota
08.00 - 09.30 h ranní jógová lekce
10.00 - 11.00 h snídaně formou bufetu v restaurace Lavender
volný program, možnost prohlídek areálu, procházky v okolí
17.00 - 18.30 h večerní jógová lekce

Neděle
08.00 - 09.30 h ranní jógová lekce
10.00 - 11.00 h snídaně formou bufetu v restaurace Lavender
12.00 h vyklizení pokoje

Součástí ubytování je i kuchyňka s ledničkou a posezením. V bezprostřední blízkosti areálu Kuks najdete množství restaurací a malebných kaváren pro různé možnosti občerstvení dle vlastního výběru. 

CENA 

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkových pokojích
  • 4 lekce jógy
  • organizaci a zajištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek, deku a bolster. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz