Jógový víkend s Lenkou a Lucií v Bohemian Cottage

Pojeďte do čarokrásné přírody Českého Švýcarska a nechte se hýčkat v útulném prostředí Bohemian Cottage. Společně s Lenkou & Lucií se hlouběji ponoříte do jógové praxe a spočinete v klidu, pohodě a radosti. Pobyt je určen pro malou skupinu do 10 osob. 

Datum:9. - 11. prosinec 2022
Místo:Bohemian Cottage, České Švýcarsko | cottage.cz
Strava:s rozšířenou polopenzí

4 400 Kč

zbývají 2 volná místa pro cvičící

+ 3000 Kč lektorné placené v hotovosti na místě

 

LEKTORKY

Lucie Königová & Lenka Nezvalová

Lucie - lektorka jógové terapie, kterou zaujala jóga už jako náctiletou. Stala se jí každodenní oporou, vášní, průvodkyní a inspirací. Lucie ve svých lekcích inspiruje především k hravosti, lehkosti, otevřenosti a pomáhá nenásilně navést studenty k odvaze být tím, kým skutečně v daný moment jsou. 
 
Lenka - lektorka vinyasy jógy. Lenka vnímá studium a učení jógy jako své poslání. Její lekce jsou kombinací přirozeného pohybu, hudby, poezie a meditace. Lenka zaujme především svou originalitou, obrovským srdcem, láskou, radostí a laskavostí.
 

PROGRAM

Pobyt začíná v pátek v 19 h a končí v neděli po ranní jógové lekci poledním brunchem. Těšit se můžete na ranní a večerní dvouhodinové lekce jógy, povídání o józe, meditace, společné satsangy a mnohé další. Během celého pobytu si budete vychutnávat zdravou lahodnou vegetariánskou stravu. Veškerý program bude veden v českém jazyce.

CENA 4400 KČ ZAHRNUJE

  • 2 noci ubytování ve 2-4lůžkových pokojích
  • domácí vegetariánskou stravu ve formě rozšířené polopenze (brunch včetně polévky, odpolední svačina, večeře)
  • organizaci a zajištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Možno vlastní jógamatku, ale veškeré pomůcky jsou na místě k dispozici.

COVID

Podmínky účasti na pobytu se řídí vždy dle aktuálních vládních nařízení. 


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz