Jógový víkend s Lenkou a Lucií v Bohemian Cottage

Pojeďte do čarokrásné přírody Českého Švýcarska a nechte se hýčkat v útulném prostředí Bohemian Cottage. Společně s Lenkou & Lucií se hlouběji ponoříte do jógové praxe a spočinete v klidu a spokojenosti. Připojte se a načerpejte novou radost, sílu a inspiraci do všedních dní.

Datum:29. - 31. ledna 2021
Čas:Pobyt začíná v pátek v 19 h večerní lekcí jógy.
Místo:Bohemian Cottage | www.cottage.cz

3 900 Kč

zbývá 6 volných míst pro cvičící

+ 2000 Kč lektorné placené v hotovosti na místě

 

LEKTOŘI

Lucie Königová & Lenka Nezvalová, Facebook: www.facebook.com/lenkalucieyoga/

PROGRAM

Pobyt začíná v pátek v 19 h a končí v neděli po ranní jógové lekci poledním brunchem. Těšit se můžete na ranní a večerní dvouhodinové lekce jógy, povídání o józe, meditace, společné satsangy a mnohé další. Během celého pobytu si budete vychutnávat zdravou lahodnou vegetariánskou stravu. Veškerý program bude veden v českém jazyce.

CENA 5900 KČ ZAHRNUJE

  • 2 noci ubytování ve vícelůžkových pokojích a apartmánech
  • celodenní vegetariánskou stravu (plná penze)
  • dvě dvouhodinové lekce jógy denně se dvěma lektory
  • organizaci a pojištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. Výměna osob je možná kdykoli za poplatek 20 % ceny (pokrývající související vícenáklady).

S SEBOU

Možno vlastní jógamatku, ale veškeré pomůcky jsou na místě k dispozici.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.