Jógový víkend s Katkou Štěpánkovou v Kašperských Horách

Srdečně zveme na jógový víkend uprostřed čarokrásné přírody šumavských kopců. Užívat si budete útulné zázemí boutique hotelu Kašperk, kde kromě stylových pokojů a velmi příjemného jógového prostoru, najdete i restauraci s delikátní kuchyní. V ceně pobytu je i vstup do bazénu, proto si nezapomeňte ani plavky. 

Datum:13. - 15. října 2023
Místo:Hotel Kašperk, Šumava | hotelkasperk.cz
Strava:se snídaní

5 500 Kč

zbývají 4 volná místa pro cvičící

 

LEKTORKA

Kateřina Štěpánková

Katky lekce jsou hlavně terapeutické, zaměřené na uvolnění těla, mysli i celé nervové soustavy a na nalezení přirozeného pohybu, který je pro každého jedince jedinečný a blahodárný. Základní ingrediencí Katky lekcí je jóga obohacená o prvky Feldenkraisovy metody (velmi jemná a pozorná práce s tělem), vývojové kineziologie (metodě založené na pohybech dětí v prvních letech života), Spiral Dynamic (systému zkoumání pohybu z hlediska funkčnosti a propojenosti), trauma-sensitive jógy (velmi jemná jóga, která není direktivní, ale pouze nabízí každému možnosti pohybu a uvolnění), kraniosakrální biodynamiky (práce s přirozenými životními silami, které dokáží podpořit samouzdravovací procesy v organismu) nebo čchi-kung, které funguje na podobném principu.

PROGRAM

Pátek | jóga 19.00 – 20.00 h
Sobota | jóga 08.30 – 10.00 h (následně brunch) & jóga 17.00 – 18.30 h
Neděle | jóga 08.30 – 10.00 h (následně brunch)
Check-in v hotelu v pátek je možný od 14 h. 

CENA 5500 KČ ZAHRNUJE

  • 2 noci ubytování v DBL pokoji s bohatou snídaní (brunch)
  • 4x lekci jógy 
  • vstup do bazénu
  • organizaci a zajištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

UBYTOVÁNÍ

Je rezervováno ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. V případě zájmu je možné předem objednat samostatný pokoj. V hotelu je k dispozici v cene ubytování také bazén, proto si nezapomeňte plavky.

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek, deku a bolster, pokud máte. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz