Jógový víkend s Gabrielou Fialovou v Erlebachově boudě

Srdečně zveme na jógový víkend plný relaxu a odpočinku v krásném resortu Erlebachovy boudy na hřebenech Krkonoš. Zároveň budete mít šanci si plně vychutnat panoramatický wellness s bazénem, saunovým světem včetně infrasauny, finské sauny a bylinkové lázně.

Datum:31. květen - 2. červen 2024
Místo:Erlebachova bouda, Krkonoše | erlebachovabouda.cz
Strava:se snídaní

5 990 Kč

zbývají 2 volná místa pro cvičící

na vyžádání možnost pokoj DeLuxe Stodola sever nebo DeLuxe Stodola jih - ceny na vyžádání

 

LEKTORKA

Gabriela Fialová:  "Těšit se můžete na oblíbené lekce aroma jógy. Užijeme si provoněné lekce hatha jógy, propletené s flow a prvky jin jógy. Neopomeneme meditaci, dlouhé relaxace s vizualizacemi a dech. Dechové techniky budeme postupně rozvíjet a čerpat z jejich benefitů."

PROGRAM

Pátek | jóga 19.00 – 20.30 h
Sobota | jóga 08.00 – 9.00 h (následně snídaně) & jóga 17.00 – 18.30 h
Neděle | jóga 08.00 – 9.00 h (následně snídaně)

Check-in: od 15.00 h
Check-out: do 11.00 h
Wellness otevřený o víkendu 9.00 - 21.30 h. 
Restaurace hotelu otevřena od 11 h, vaří do 21.30 h. 

V Erlebachově boudě je povoleno mít s sebou případně i pejska. Poplatek je 600 Kč/noc, platba možná přímo na recepci hotelu. Pejsek nesmí zůstat na pokoji sám. 

CENA OBSAHUJE

  • 2 noci ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu (brunch) - typ pokoje Erlebachova bouda sever
  • na vyžádání a příplatek možnost pokoje DeLuxe Stodola sever nebo Deluxe Stodola jih
  • 4 lekce jógy
  • vjezd do národního parku, lázeňský poplatek
  • chladnička, wi-fi na pokoji
  • vstup do wellness: bazén 9 x 4 m s protiproudem a masážní lavicí, parní sauna, bio sauna, Kneippův chodník, infrasauna, dvě zážitkové sprchy, relaxační místnost, bylinková sauna, finská sauna, vířivky
  • organizaci a zajištění CK

Pokud jedete sami sólo a ve skupině nevyjde nikdo, s kým budete moci sdílet pokoj, je potřeba doplatit hotelový příplatek za samostatný pokoj. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

S SEBOU

Vlastní jógovou podložku, 2 bločky, pásek a deku. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz