Jógový retreat s Terezou Kalinovou v Portugalsku

Srdečně zveme do nádherného a divokého Portugalska! Útulné zázemí Shamballah Yoga Retreats leží v okouzlující přírodě přímo u pobřeží Atlantského oceánu. Je to oblast, kde se kloubí skalnaté pobřeží s nespoutaným oceánem a plážemi. Je to oblast, kde zažijete přírodu v její unikátní síle a fantazii.

Datum:25. - 30. září 2022
Místo:Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com
Strava:plná penze

25 000 Kč

zbývá 9 volných míst pro cvičící

 

LEKTORKA

Tereza Kalinová

"Nejdůležitějším aspektem v mé praxi je prvek "flow", tedy plynulosti, který se objevuje na několika úrovních. Někdy spolu na józe plujeme dynamicky v rytmu klasické dynamické vinyasa jógy, kterou jsem studovala v Indii a neustále její kouzla objevuji skrz další učitele, kteří mi přichází do života. Úplným opakem je pak plynutí pomalé, restorativní, relaxační, kdy vyvažujeme dynamičnost jógy i běžného života úplným zastavením se. Právě tato vyváženost je u mě klíčem k spokojenému životu na podložce i mimo ní."

MÍSTO

Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com

Na jógový pobyt je k dispozici celý dům, kde v horním patře najdete pokoje pro hosty, ve spodní části společný prostor na jógu, jídelnu, relaxační zóny a velkou terasu se zahradou. Pobyt je určen pro menší skupinku, max. 11 osob. 

Oblast Praia da Aguda s rozsáhlou pláží podél útesů je divoká a dechberoucí. Přístup na nejbližší pláž je pro lehce dobrodružnější povahy po dlouhých schodech, kde na konci vás ale čeká klid a nádhera. Podél pobřeží, 2 km v každém směru, najdte pláž Magoito a Azenhas do Mar, kouzelnou vesničku posazenou přímo na útesech. 

Celá oblast i zázemí nabízí mnohé - můžete aktivně na kratší nebo delší túře či výletu poznávat a nasávat krásy okolí, můžete v klidu odpočívat, relaxovat, vychutnávat si východy a západy slunce, meditovat, objednat si masáž nebo si pobyt zpestřit lekcí surfování.

10 min jízdy autem se nachází národní park Sintra, zařazený do seznamu světového dědictví UNESCO, jehož parky, paláce a přírodní krásy rozhodně musíte vidět a zažít. 

Shamballah Yoga Retreat je situováno nedaleko Lisabonu (40 min cesty autem), kdy rozhodně doporučujeme prouzkoumat (ideálně při příletu nebo odletu) i samotné nádherné hlavní město.  

PROGRAM POBYTU 6 DNÍ

Každý den vás čeká ranní a odpolední jógová praxe (90 min). Jógový retreat se ponese v duchu Body&Mind Restart, ranní praxe bude více "jangová" zaměřená více na fyzické aspekty, rozhýbání těla, budování pravidelné praxe pozdravů slunci a pozic. Večerní jóga bude naopak více "jinová", pomalá, relaxační. Vyváženost lekcí tak nabídne prostor pro potřeby každého z nás.

Pondělí 25/9
od 14.00 h Check-in a malé občerstvení
17.30 - 19.00 h Jógová lekce
19.00 - 20.00 h Večeře

Úterý - Pátek 26-29/9
08.30 - 10.00 h Jógová lekce
10.00 - 11.00 h Snídaně a obědový balíček s sebou

11.00 - 17.00 h - Volný program (pláž, výlety a túry do okolí, prohlídka národního parku Sintra, surf lekce, masáž, odpočinek, atd.)

17.30 - 19.00 h Jógová lekce
19.00 - 20.00 h Večeře

Sobota 30/9
08.30 - 10.00 h Jógová lekce
10.00 - 11.00 h Snídaně
12.00 h Check out

CENA | 25 000 Kč

Cena zahrnuje celkem 5 nocí ubytování ve 2-4lůžkových pokojích s lahodnou plnou penzí z lokálních a bio surovin, 2 jógové lekce denně (90 min), organizaci a zajištění CK. Cena neobsahuje letenku, transfer z/na letiště a cestovní pojištění. V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

STRAVA

Zdravá vegetariánská plná penze z celistvých a převážně lokálních surovin. Po celý den k dispozici čaje a voda. 

LETENKA

Letenka a transfer z/na letiště nejsou v ceně zájezdu. Letenky jsou k dispozici již od 3000 Kč/os. Záměrně není dán ani doporučený let, protože v nabídce je velká škála letenek, kdy si každý vybere dle svých preferencí - ceny, doby letu (přímý dražší let či s přestupem za nižší cenu), zároveň i v návaznosti na vlastní plány před a po pobytu. Pokud potřebujete s asistencí výběru a nákupu letenek, neváhejte se na nás obrátit. V návaznosti na finální výběr letenek každého účastníka poskytujeme asistenci a koordinaci s individuálním i skupinovým transferem. S nákupem letenek prosím vyčkejte než potvrdíme obsazení akce minimálním počtem účastníků. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením nevratné zálohy 15000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky. Doplatek je splatný do 1.8.2022. Po datu splatnosti doplatku je storno ve 100% výši. 


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz