Jógový retreat s Lenkou & Lucií v posvátné Indii

Ponořte se do jógy ve stínu palem, vydejte se do monumentálního chrámu Arunachalesvara Temple s nočními ohňovými rituály, zažijte svítání na posvátné hoře světa nebo se vydejte na výlet do legendárního Pondicherry.

Datum:8. - 14. března 2023
Místo:Eco-resort Sparsa | sparsaresorts.com/thiruvannamalai/
Strava:polopenze

32 000 Kč

zbývá 5 volných míst pro cvičící

 

LEKTORKY

Lucie Königová & Lenka Nezvalová

Lucie - lektorka jógové terapie, kterou zaujala jóga už jako náctiletou. Jóga se jí stala každodenní oporou, vášní, průvodkyní a inspirací. Lucie ve svých lekcích inspiruje především k hravosti, lehkosti, otevřenosti a pomáhá nenásilně navést studenty k odvaze být tím, kým skutečně v daný moment jsou. 

Lenka - lektorka vinyasy jógy. Lenka vnímá studium a učení jógy jako své poslání. Její lekce jsou kombinací přirozeného pohybu, hudby, poezie a meditace. Lenka zaujme především svou originalitou, obrovským srdcem, láskou, radostí a laskavostí.

MÍSTO

Kouzelný eko-resort SPARSA na indickém poutním místě Thiruvannamalai

Resort Sparsa si lektorky Lenka & Lucie zamilovaly již na jejich cestách po Indii a těší se, že ho představí i svým studentům. Jde o půvabné a velmi klidné místo s překrásnou zahradou, okouzlujícími zákoutími a skvělou indickou kuchyní. Nachází se na úpatí posvátné Šivovy hory Arunáčala, na kterou se během retreatu také jistě vypravíte.

PROGRAM

Těšit se můžete na ranní a večerní lekce jógy, meditace, satsangy, povídání o józe, nekonečnou radost, inspiraci a vzájemná sdílení.

CENA | 32 000 Kč

  • 6 nocí ubytování ve 2lůžkových pokojích
  • delikátní polopenze
  • 2 jógové lekce denně se dvěmi top lektorkami
  • jógová praxe v malé skupince
  • organizaci a zajištění CK
  • cena neobsahuje letenku, transfer z/na letiště a cestovní pojištění
  • v případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny

POZNÁVACÍ CESTY INDIÍ

Pokud chcete jít v poznání Indie trochu hlouběji, proniknout do historie této neuvěřitelné země, navštívit zajímavá místa, dotknout se posvátnosti i všech skrytých tajemství, pak máte jedinečnou šanci si pobyt prodloužit o tématicky zaměřenou poznávací cestu přesně šitou na míru právě Vám. CK Ommm spolupracuje s úžasnou průvodkyní, cestovatelkou, fotografkou a v mnoha směrech inspirativní ženou Zuzanou Zwiebel, která v Indii dlouhodobě žije, pracuje v cestovních ruchu a zároveň se podílí na mnoha kulturních projektech. Více informací na ajurvedskecesty.cz.

LETENKA

Přílet je na letiště Chennai (MAA). Pokud potřebujete pomoci s asistencí výběru a nákupu letenek, neváhejte se na nás obrátit. V návaznosti na finální výběr letenek každého účastníka poskytujeme asistenci a koordinaci s individuálním i skupinovým transferem. Prosím s nákupem letenky vyčkejte, až dostanete od CK pokyn, že je akce obsazena minimálním počtem účastníků. 

TRANSFER

Cena transferu z letiště do resortu není zahrnuta v ceně pobytu. Na vyžádání je možné transfer zařídit, nutné objednat předem a platba je pak přímo na místě. Resort Sparsa je vzdálený 200 km od letiště Chennai.

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz