Jógový retreat s Katkou Štěpánkovou v Portugalsku

Oblast Praia da Aguda s rozsáhlou pláží podél útesů je divoká a dechberoucí. Přístup na nejbližší pláž je po dlouhých schodech, kde na konci vás ale čeká klid a nádhera. Je to oblast, kde se kloubí skalnaté pobřeží s nespoutaným oceánem a plážemi. Je to oblast, kde zažijete přírodu v její unikátní síle a fantazii.

Datum:18. - 24. červen 2023
Místo:Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com
Strava:polopenze

24 000 Kč

zbývají 2 volná místa pro cvičící

 

LEKTORKA

Kateřina Štěpánková

MÍSTO

Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com

Pro jógový pobyt k dispozici celý dům - v horním patře najdete pokoje pro hosty, ve spodní části společný prostor na jógu, jídelnu, relaxační zóny a velkou terasu se zahradou. Pobyt je určen pro malou skupinku 11 osob. 

Oblast Praia da Aguda s rozsáhlou pláží podél útesů je divoká a dechberoucí. Přístup na nejbližší pláž je po dlouhých schodech, kde na konci vás ale čeká klid a nádhera. Podél pobřeží, 2 km v každém směru, najdte pláž Magoito a Azenhas do Mar, kouzelnou vesničku posazenou přímo na útesech. 

Celá oblast i zázemí nabízí mnohé - můžete aktivně na kratší nebo delší túře či výletu poznávat a nasávat krásy okolí, můžete v klidu odpočívat, relaxovat, vychutnávat si východy a západy slunce, meditovat, objednat si masáž nebo si pobyt zpestřit lekcí surfování.

10 min jízdy autem se nachází národní park SINTRA, zařazený do seznamu světového dědictví UNESCO, jehož parky, paláce a přírodní krásy rozhodně musíte vidět a zažít. 

Shamballah Yoga Retreat je situováno nedaleko hlavního města LISABONU (40 min cesty autem), které rozhodně musíme společně prozkoumat.  

PROGRAM POBYTU 7 DNÍ / 6 NOCÍ

Neděle 18/6
od 14 h Check-in a malé občerstvení
17.30 - 19.00 h Jógová lekce
od 19 h Večeře

Pondělí - Pátek 19 - 23/6
08.00 - 09.30 h Jógová lekce
09.30 - 10.30 h Snídaně

11.00 - 17.00 h - Volný program (pláž, výlety a túry do okolí, prohlídka národního parku Sintra, surf lekce, masáž, odpočinek, atd.)

17.30 - 19.00 h Jógová lekce
od 19 h Večeře

Sobota 24/6
08.00 - 09.30 h Jógová lekce
09.30 - 10.30 h Snídaně
do 12.00 h Check out

Společný čas využijeme nejen na výlety a túry kolem, ale i na prohlídku krásného Lisabonu a známého národního parku Sintra.

CENA | 24 000 Kč

V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

  • 7 dní / 6 nocí ubytování ve 2-4lůžkových pokojích s lahodnou polopenzí z lokálních a bio surovin
  • 2 jógové lekce denně (90 min)
  • organizaci a zajištění CK 

STRAVA

Zdravá vegetariánská polopenze z celistvých a převážně lokálních surovin. Po celý den k dispozici čaje a voda. 

LETENKA

Letecké spojení Praha - Lisabon. Letenka a transfery nejsou v ceně pobytu. Letenku prosím zvolte dle vlastních preferencí s ohledem na cenu, dobu letu a osobních plánů v cestování. Pokud si přejete s nákupem letenky pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Prosím s nákupem letenky vyčkejte, až dostanete od CK pokyn, že je akce obsazena minimálním počtem účastníků. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 15000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz