Jógový retreat s Katkou Štěpánkovou v Portugalsku

Oblast Praia da Aguda s rozsáhlou pláží podél útesů je divoká a dechberoucí. Přístup na nejbližší pláž je po dlouhých schodech, kde na konci vás ale čeká klid a nádhera. Je to oblast, kde se kloubí skalnaté pobřeží s nespoutaným oceánem a plážemi. Je to oblast, kde zažijete přírodu v její unikátní síle a fantazii.

Datum:18. - 24. červen 2023
Místo:Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com
Strava:polopenze

24 000 Kč

akce je obsazena, můžete se přihlásit na waiting list

+ cena letenky

 

LEKTORKA

Kateřina Štěpánková

Katky lekce jsou hlavně terapeutické, zaměřené na uvolnění těla, mysli i celé nervové soustavy a na nalezení přirozeného pohybu, který je pro každého jedince jedinečný a blahodárný. Základní ingrediencí Katky lekcí je jóga obohacená o prvky Feldenkraisovy metody (velmi jemná a pozorná práce s tělem), vývojové kineziologie (metodě založené na pohybech dětí v prvních letech života), Spiral Dynamic (systému zkoumání pohybu z hlediska funkčnosti a propojenosti), trauma-sensitive jógy (velmi jemná jóga, která není direktivní, ale pouze nabízí každému možnosti pohybu a uvolnění), kraniosakrální biodynamiky (práce s přirozenými životními silami, které dokáží podpořit samouzdravovací procesy v organismu) nebo čchi-kung, které funguje na podobném principu.

MÍSTO

Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com

Na jógový pobyt je pronajatý celý dům - v horním patře najdete pokoje pro hosty (2-4lůžkové), ve spodní části společný prostor na jógu, jídelnu, relaxační zóny a velkou terasu se zahradou. Pobyt je určen pro malou skupinku 11 osob. 

Pokoje: 4lůžkový s vlastní koupelnou, 3lůžkový s vlastní koupelnou, 2x 2lůžkový se sdílenou koupelnou. 

Oblast Praia da Aguda s rozsáhlou pláží podél útesů je divoká a dechberoucí. Ještě nejste na pláži a již slyšíte sílu a náboj oceánu. Podél pobřeží si můžete užít nekonečně procházky po stezkách na útesu a kochat se divokou přírodou. Podél pobřeží, 2 km v každém směru, najdte pláž Magoito a Azenhas do Mar, kouzelnou vesničku posazenou přímo na útesech. 

10 min jízdy autem se nachází národní park SINTRA, neuvěřítelné místo plné přírodních a historických krás, plné příběhů a mystiky, zařazený do seznamu světového dědictví UNESCO. Parky, paláce a přírodní krásy oblasti Sintra rozhodně musíte vidět na vlastní oči. 

Shamballah Yoga Retreat je situováno nedaleko hlavního města LISABONU (40 min cesty autem). 

PROGRAM POBYTU 7 DNÍ / 6 NOCÍ

Neděle 18/6
přílet a transfer z letiště na místo pobytu (cca 50 min)

Pondělí - Pátek 19 - 23/6
08.00 - 09.30 h Jógová lekce
09.30 - 10.30 h Snídaně

11.00 - 17.00 h - Volný program (pláž, výlety a túry do okolí, prohlídka národního parku Sintra, surf lekce, masáž, odpočinek, atd.)

17.30 - 19.00 h Jógová lekce
od 19 h Večeře

Sobota 24/6
check-out a transfer na letiště 

Společný čas využijeme nejen na výlety a túry kolem, ale i na prohlídku známého národního parku Sintra - mystického místa plného legend a historických příběhů. 

CENA | 24 000 Kč

V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

  • 7 dní / 6 nocí ubytování ve 2-4lůžkových pokojích s lahodnou polopenzí z lokálních a bio surovin
  • 2 jógové lekce denně 
  • organizaci a zajištění CK 
  • v ceně není obsažena cena letenky, transfer z/na letiště a osobní cestovní zdravotní pojištění

STRAVA

Zdravá vegetariánská polopenze z celistvých a převážně lokálních surovin. Po celý den k dispozici čaje a voda. 

LETENKA

Přímý let z Prahy do Lisabonu, s leteckou společností TAP AirPortugal:
TP1243  18JUN PRGLIS  1930 2205
TP1242  24JUN LISPRG  0810 1230
Cena 9470 Kč/os 
- pro skupinu vyžádána dle přání hromadná letenka v maximálně možném flexibilním režimu, tzn. možno měnit jména cestujících až do doby 8 dní před odletem, tzn. v případě jakýchkoli změn Vám letenka nepropadá se 100% stornem jako letenky individuální, ale je možná změna jmen, výměna osob, přip. další změny
- cena již zahrnuje 1x malé příruční zavazadlo na palubu do 10 kg a 1x odbavené zavazadlo do 23 kg
- skupinka je usazována dohromady 
- let trvá cca 3,5 h a časový posun je 1 h
 

TRANSFER Z/NA LETIŠTĚ

Na uvedené lety navazují transfery z/na letiště do/z resortu. Pokud někdo řeší letenku individuálně, je možné vyžádat i individuální transfer. Cena transferu je 50 EUR za 1 auto pro max. 4 osoby (pokud nejsou příliš velká zavazadla). Na přesuny a cesty po oblasti je nejlepší v Portugalsku využít služby UBER - cestování je tak rychlé, pohodlné, spolehlivé a za velmi přijatelné ceny. 
 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 15000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz