Jógové prázdniny s Terezou na ostrově Gran Canaria

Vítejte na ostrově Gran Canaria, v Puerto de Mogán! Resort Bella Vista Sun Club nabízí nádherné zázemí, které si zamilujete. Pohodlné moderní pokoje, stylová terasa s úžasným výhledem, snadný přístup k moři. Pobyt určený pro malou skupinku 8 lidí. 

Datum:13. - 20. říjen 2021
Místo:Bella Vista Sun Club | bellavistasunclub.com
Strava:rozšířená polopenze

23 000 Kč

zbývá 5 volných míst pro cvičící

 

LEKTOR

Tereza Hausmanová

MÍSTO

Bella Vista Sun Club, Puerto de Mogán, Gran Canaria | www.bellavistasunclub.com

Apartmány nabízí stylové ubytování s výhledem na moře a malebné pobřeží městečka Puerto de Mogán, typické tradičními domy obrostlými bugainvíliemi, úzkými uličkami a krásným přístavištěm. Na jógový pobyt je pronajata celá kapacita Bella Vista Sun Club. Nádherná terasa v horní části domu je ideální na ranní i odpolední praxi jógy či klidné posezení. Atmosféra přímořského, autentického španělského městečka vás učaruje. Z apartmánů máte snadný přístup na pláž, do přístavu i k moři, navíc s výhledem na západ slunce, který nikdy neomrzí. Pobyt si můžete v Bella Vista Sun Club dle vlastních přání prodloužit. 

PROGRAM

Každý den vás čeká ranní a odpolední jógová praxe (90 min). Během pobytu bude jeden den volno. 

Předběžný denní plán:
08.00 - 09.30 ranní praxe - meditace, dechová cvičení, ásánová sestava v rytmu hatha/vinyasa 
10.00 - 11.00 brunch
volný program
16.45 - 18.15 večerní praxe - mix protažení, sdílení, cvičení mindfulness a sebelaskavosti (struktura každé lekce bude jiná)
18.30 - 19.30 večere
volný program (procházka, západ slunce, drink, atd.)

O lekcích jógy a mindfulness (všímavosti):
Během pobytu budete mít možnost se zastavit, nadechnout, a věnovat se jen sobě. S tím získat i příjemný nadhled a odstup od každodenního života. Zároveň si dosyta užijete sluníčka a moře. Lekce jógy v sobě kombinují jemný a laskavý pohyb vycházející z terapeutické jógy a somatic praxe pro zklidnění nervové soustavy, a zároveň dynamičtější část pro rozproudění energie (prány) v těle. Jinými slovy, takový tanec mezi jin a jang, mezi akcí a uvolněním, mezi otevřeností a zvnitřněním. Dopřát si kvalitní odpočinek a díky tomu v sobě probudit energii. 

Vedle jógy jako takové (hatha a vinyasa) do lekcí Tereza vnáší učení z jógové terapie, mindfulness, všímavé sebelaskavosti a chi kungu. Mindfulness nám pomáhá zavnímat a uvidět přítomný okamžik takový, jaký je. Uvědomit si, co se uvnitř nás a kolem nás odehrává. Dovolit životu, přítomnému okamžiku a především sami sobě být takoví, jací jsme. 

Lekce jsou rozmanité, ale ucelené. Program pobytu tvoří promyšlený celek a je složen z lekcí jógy, krátkých workshopů mindfulness a volného času pro sebe. Součástí bude také sdílení v kruhu, kakaová ceremonie, dechová cvičení a meditace. Program je dobrovolný.

Možné výlety:
Roque Nublo - úchvatná pískovcová skaliska s krásnými výhledy (když přeje počasí je vidět vedlejší ostrov Tenerife)
Pláž Gui Gui - nejkrásnější pláž ostrova mimo civilizaci, kam je přístup buď pěšky (2h trek střední náročnosti) nebo člunem
Treky kolem městečka Mogán - 10 min jízdy autobusem z Puerto de Mogan
Mořské duny v Maspalomas 
Návštěva tradičních kanárských vesniček na severu ostrova - Santa Brigita, Teror, Firgas 

Během denního volna je možno se vydat společně na výlet buď k Roque Nublo nebo na pláž Gui Gui (uvidíme podle zájmu a počasí). Ostatní výlety každý po vlastní ose. 

CENA | 23 000 Kč

Cena zahrnuje celkem 7 nocí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s rozšířenou polopenzí (lehká snídaně, brunch a večeře), 2 jógové lekce denně (90 min), organizaci a zajištění CK. Cena neobsahuje letenku, transfer z/na letiště a cestovní pojištění. V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

STRAVA

Čeká na vás živá, barevná kuchyně z celistvých a převážně lokálních surovin. Těšit se můžete na vyvážené, vegetariánské a s láskou připravené jídlo, které pohladí po břiše i po duši. 

DOPORUČENÝ LET

Přímý let se společností SmartWings. Aktuálně zpáteční letenka za cenu 8800 Kč!

Odlet z Prahy: ve středu 13.10. ve 12.00 h (PRG) - přílet Las Palmas 16.10 h (LPA)
Odlet z Grand Canara: ve středu 20.10. v 17.10 h (LPA) - přílet do Prahy 22.55 h (PRG)

Pokud jste na akci přihlášeni, s nákupem letenky vyčkejte až vám dáme pokyn, že je akce obsazena minimálním počtem účastníků. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením nevratné zálohy 10000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky. Doplatek je splatný 13.9.2021. Po datu zaslání doplatku je storno ve výši 100% celé částky.

O LEKTORCE - TEREZA HAUSMANOVÁ

"Józe a mindfulness meditacím se věnuji od roku 2012, kdy mi tyto praktiky významně pomohly zvládnout stres během studií na univerzitě. Od té doby se staly nedílnou součástí mého každodenního života. Hlavní přínos jógy a mindfulness vnímám v tom, že mi umožnily poznat sama sebe na hlubší úrovni, žít více v přítomnosti, v celistvosti a v radosti. K tomu se snažím vést i své studenty. Absolvovala jsem 300h výcvik Jóga jako vědomá cesta, 200h Vinyasa Yoga certifikovaný Yoga Alliance a momentálně se vzdělávám v oblasti jógy pro lepší zažívání."

Web: www.terezahausmanova.com


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz