Jógové prázdniny s Lenkou & Lucií na Sicílii

S Lenkou a Lucií na Sicílii! Sicílie je ostrov s 300 slunečnými dny v roce a je to malý ráj na zemi. Na tomto pobytu najdete ideální spojení moře a jógy s 2 výjimečnými lektorkami, jejíchž lekce jsou vždy hlubokým zážitkem, k tomu navíc delikátní kuchyně šéfkuchaře Francesca a perfektní zázemí. 

Datum:29. září - 5. říjen 2024
Místo:Floripa Yoga & Kitesurf House, Sicily | floripa.it
Strava:s delikátní polopenzí od italského šéfkuchaře Francesca

29 900 Kč

akce je obsazena, můžete se přihlásit na waiting list

 

LEKTORKY

Lucie Königová & Lenka Nezvalová

Lucie - lektorka jógové terapie, kterou zaujala jóga už jako náctiletou. Stala se jí každodenní oporou, vášní, průvodkyní a inspirací. Lucie ve svých lekcích inspiruje především k hravosti, lehkosti, otevřenosti a pomáhá nenásilně navést studenty k odvaze být tím, kým skutečně v daný moment jsou. 

Lenka - lektorka vinyasy jógy. Lenka vnímá studium a učení jógy jako své poslání. Její lekce jsou kombinací přirozeného pohybu, hudby, poezie a meditace. Lenka zaujme především svou originalitou, obrovským srdcem, láskou, radostí a laskavostí.

Soulad a souznění těchto dvou lektorek je jedinečným zážitkem. 

MÍSTO

Floripa Yoga & Kitesurf House

Floripa je místo, které si zamilujete, kde načerpáte energii, pozitivní náladu a novou inspiraci. Celý areál se nachází jen pár kroků od pláže s modrou vlajkou a skládá se ze 3 domů obklopených krásnou kvetoucí zahradou plnou malebných relaxačních zákoutí, houpacích sítí, citrónovníků a granátových jablek. Pokoje jsou převážně 2lůžkové s vlastní koupelnou, klimatizací a menší nebo větší terasou. Celý prostor vznikl a vyrostl z nadšení a lásky ke sportu, z filosofie sdílení, z nadšení pro naplnění života pravdivou podstatou a z vášně dělat věci, které daným lidem dávají smysl, a které celý produkční tým baví. V ceně pobytu je snídaně a večeře formou bufetu připravovaná převážně z lokálních surovin italským šéfkuchařem Francescem. 
 
Nově Floripa rozšířila prostor o Zuma Bistrot, krásné místo přímo na pláži, kde si můžete vychutnat oběd, malý snack nebo lahodný drink a kávu. Čerstvě vařená jídla, veganské mísy, domácí sicilská foccacia nebo místní specialita - čerstvé těstoviny se slavnými rajčaty Pachino, cibulí a ricotta salata. Tajnou přísadou místního šéfkuchaře je láska ke všemu zdravému a obrovská vášen k dobrému jídlu :)
 
Pláž je písečná, rozlehlá, s pozvolným přístupem do moře. Místo ideální ke koupání. Záleží vždy na období a konkrétním počasí, jak je moře klidné nebo naopak jsou větší vlny. Obvyklé je, že dopoledne je moře klidné, odpoledne může lehce nebo více foukat a přijdou vlny. Proto je tento jižní cíp Sicílie i oblíbené místo, kde se provozuje kitesurfing. 
 
Průměrné teploty v září/říjnu se pohybují okolo 29 °C, déšť je velmi výjimečný na celém ostrově.
 

PROGRAM

Pro skupinku k dispozici jógová shala vybavená veškerými jógovými pomůckami. Během pobytu Vás čekají ranní a podvečerní lekce s 2 top lektorkami. Pobyt je určený pro všechny, od úplných začátečníků až po pokročilé jogíny. 

CENA | 29 900 Kč

 • 6 nocí ubytování ve 2-3lůžkových pokojích s vlastní koupelnou
 • 2 jógové lekce denně (90 min) s 2 lektorkami
 • snídani a večeři formou bufetu připravenou italským šéfkuchařem Francescem 
 • jógová shala vybavená komplet pomůckami včetně jógových podložek
 • kola k zapůjčení
 • lehátka a slunečníky na pláži
 • organizaci a zajištění CK 
 • koordinaci a zajištění letenky a transferu na vyžádání
 • v ceně není obsažena cena letenky, transferu a cestovní pojištění osoby
 • v případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu
 • v případě, že jedete 1 osoba sólo a ve skupině nebude nikdo, s kým budete moci sdílet pokoj, je potřeba doplatit příplatek za samostatný pokoj

LETENKY

Na Sicilii jsou k dispozici levné přímé lety z Prahy (PRG). Resortu nejbližší letiště je Catania (CTA). Přímé lety Praha - Catania zajišťují z Prahy hlavně letecká společnosti Ryanair, WizzAir a SmartWings. Let trvá cca 2 h. 
 
Záměrně není letenka v ceně pobytu, aby si každý účastník mohl koupit letenku dle svých ideálních preferencí (prodloužení pobytu, cestování, výběr odbavené nebo neodbavené zavazadlo, odlet z jiných destinací, atd.). Doporučujeme zakoupit letenku co nejdříve, postupně se ceny zvyšují. 
 
Zpáteční letenku Praha - Catania lze koupit v několika variatnách. Nejvýhodnější možnost je let pouze s palubním zavazadlem 40x30x20 cm do 10 kg umístěný pod sedačku (taška, batoh) nebo varianta s palubním zavazadlem 40x30x20 do 10 kg a k tomu dokoupený palubní kufr 55x40x23 cm do 10 kg (dohromady 20 kg a neodbavujete zavazadla). Nebo možnost k tomu plus ještě odbavené zavazadlo do 20 kg. Prosím vyberte variantu dle osobních preferencí. Pokud byste měli nějaké dotazy nebo potřebovali s nákupem letenky pomoci, neváhejte se na nás obrátit. 
 

TRANSFER

Skupinový nebo individuální transfer na vyžádání u CK. Transfer trvá cca 1,5 h. 

PRODLOUŽENÍ POBYTU - EXTRA NOC

Pokud byste si pobyt chtěli ve Floripa House prodloužit nebo naopak přiletět o něco dříve a aklimatizovat se, je to možné. Aktuální možnosti a ceny na vyžádání u CK. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 15000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky. Storno pobytu 60 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 59 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ A DALŠÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění a další připojištění nejsou v ceně zájezdu, můžete si sjednat jednoduše online zde: 
https://cestovko.app.slavia-pojistovna.cz/cesta/zakladni-udaje

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz