"> ">

Jógové prázdniny s Katkou Štěpánkovou na ostrově Korfu

Pojeďte za jógou na nejzelenější a nejkrásnější řecký ostrov, který je příznačně nazýván "Smaragdovým ostrovem". Zelená barva bujné vegetace typických olivovníků, opuncií, cypřiší, kvetoucích rostlin i bylinek je lemována průzračným tyrkysovým mořem. Jógové lekce budou vedeny na terase s výhledem na moře.

Datum:16. - 22. září 2023
Místo:Oceanis Sea View Apartments | oceanis-rooms.gr
Strava:individuální

17 000 Kč

zbývá 11 volných míst pro cvičící

možnost přiobjednání snídaní/polopenze - info na vyžádání

 

LEKTORKA

Kateřina Štěpánková

Katky lekce jsou hlavně terapeutické, zaměřené na uvolnění těla, mysli i celé nervové soustavy a na nalezení přirozeného pohybu, který je pro každého jedince jedinečný a blahodárný. Základní ingrediencí Katky lekcí je jóga obohacená o prvky Feldenkraisovy metody (velmi jemná a pozorná práce s tělem), vývojové kineziologie (metodě založené na pohybech dětí v prvních letech života), Spiral Dynamic (systému zkoumání pohybu z hlediska funkčnosti a propojenosti), trauma-sensitive jógy (velmi jemná jóga, která není direktivní, ale pouze nabízí každému možnosti pohybu a uvolnění), kraniosakrální biodynamiky (práce s přirozenými životními silami, které dokáží podpořit samouzdravovací procesy v organismu) nebo čchi-kung, které funguje na podobném principu.

MÍSTO

Oceanis Sea View Apartments | www.oceanis-rooms.gr

Apartmánový dům Oceanis je situovaný cca 30 minut od hlavního města Corfu Town. Všechny apartmány jsou moderní, vkusné, vybavené vlastní kuchyňkou s lednicí a vlastním sociálním zařízením. Součástí každého apartmánu je vlastní balkón s panoramatickým výhledem na moře. V bezprostřední blízkosti vyhlášená restaurace Glyfa. V dochozí vzdálenosti obchody, restaurace a centrum i hlavní pláž střediska Barbati. 

Možnost přiobjednání snídaní a večeří - info na vyžádání v CK. 

Dům je v klidné oblasti Barbati, přímo u moře. Nádhernou scenérii dotváří nejvyšší hora Pantorkator za zády domu a průzračné tyrkysové moře v přední části výhledu. Celkovou přímořskou atmosféru umocňují všudypřítomná zeleň, olivovníky, citrusy, barevné květy i vinná réva. Po úzké cestičce lze seběhnout provoněnou zahradou k vlastní malé soukromé pláži přímo pod domem. 

Poloha domu je strategická i pro možnost mnoha výletů do všech směrů ostrova. Své stopy na ostrově zanechali jak samotní Řekové, tak i Benátčané, Francouzi nebo Britové. Zejména ve vnitrozemí můžete při toulkách skrze ostrov narazit na typické malebné vesničky, v kterých se ještě zachovaly dávné tradice. Při prozkoumání ostrova určitě zajeďte i do oblíbených středisek s krásnými plážemi jako Paleokastritsa, Sidari, rybářská vesnička Kassiopy a mnohé další. Rozhodně si nesmíte nechat ujít ani procházku po přenádherném hlavním městě Corfu Town a vychutnat si řecký salát a frapé v jedné z typických řeckých taveren. 

Ostrov Korfu je známý i pro svou bohatou historii, je opředen mnoha legendami a pestrými příběhy. Dnes na ostrově hledá odpočinek i řada známých osobností. 

PROGRAM POBYTU 7 DNÍ / 6 NOCÍ

Během pobytu si budete vychutnávat ranní a večerní jógovou lekci pod vedením zkušené a oblíbené lektorky Katky Štěpánkové na terase domu s výhledem na moře. Ranní lekce budou zrhuba v čase 08.00 - 09.30 h, večerní 18.00 - 19.30 h. 

CENA | 17 000 Kč

  • 7 dní / 6 nocí ubytování ve 2lůžkových Sea View apartmánech s vlastní kuchyňkou, lednicí a výhledem na moře
  • 2 jógové lekce denně (90 min)
  • na jógu k dispozici terasa s výhledem na moře a bazén
  • organizaci a zajištění CK 
  • v ceně není obsažena cena letenky a transferu

V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

DOPORUČENÝ LET

Na ostrov Korfu zajišťují z Prahy přímé lety hlavně letecká společnosti SmartWings a Ryanair. Let trvá cca 2 h.
 

TRANSFER

Na doporučený let navazuje skupinový nebo individuální transfer, dle konkrétních požadavků. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 10000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz