Jógové prázdniny s Irenou Kubicovou v Portugalsku

Srdečně zveme do nádherného a divokého Portugalska! Útulné zázemí Shamballah Yoga Retreats leží v okouzlující přírodě poblíž pobřeží Atlantského oceánu. Je to oblast, kde se kloubí skalnaté pobřeží s nespoutaným oceánem a plážemi. Je to oblast, kde zažijete přírodu v její unikátní síle a fantazii.

Datum:22. - 29. září 2024
Místo:Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com
Strava:plná penze

26 000 Kč

akce je obsazena, můžete se přihlásit na waiting list

 

LEKTORKA

Irena Kubicová

MÍSTO

Shamballah Yoga Retreats | shamballahretreats.com

Pro jógový pobyt k dispozici celý dům - v horním patře najdete pokoje pro hosty, ve spodní části společný prostor na jógu, jídelnu, relaxační zóny a velkou terasu se zahradou. Pobyt je určen pro malou skupinku 11 osob. 

Pokoje: 4lůžkový s vlastní koupelnou, 3lůžkový s vlastní koupelnou, 2x 2lůžkový se sdílenou koupelnou. 

Oblast Praia da Aguda s rozsáhlou pláží podél útesů je divoká a dechberoucí. Přístup na nejbližší pláž je po dlouhých schodech, kde na konci vás ale čeká klid a nádhera. Podél pobřeží, 2 km v každém směru, najdte pláž Magoito a Azenhas do Mar, kouzelnou vesničku posazenou přímo na útesech. 

Celá oblast i zázemí nabízí mnohé - můžete aktivně na kratší nebo delší túře či výletu poznávat a nasávat krásy okolí, můžete v klidu odpočívat, relaxovat, vychutnávat si východy a západy slunce, meditovat nebo si objednat masáž.

20 min jízdy autem se nachází národní park SINTRA, zařazený do seznamu světového dědictví UNESCO, jehož parky, paláce a přírodní krásy rozhodně musíte vidět a zažít. 

Shamballah Yoga Retreat je situováno nedaleko hlavního města LISABONU (50 min cesty autem), které rozhodně musíme společně prozkoumat.  

PROGRAM POBYTU 8 DNÍ / 7 NOCÍ

1. den
přílet a večerní transfer z letiště na místo pobytu (cca 50 min)

2. - 7. den
08.00 - 09.00 h ranní jógová lekce
09.00 - 10.00 h společná snídaně a balíček na oběd s sebou
10.00 - 17.00 h volný program: pláž, společné výlety a túry do okolí, prohlídka národního parku Sintra (mystického místa plného spirituálních odkazů a historických příběhů) nebo možnost masáží a různých forem relaxace
17.30 - 19.00 h večerní jógová lekce
19.00 - 20.00 h společná večeře

Během pobytu bude 1 den volna, který využijeme na výlet do Lisabonu. V tento den nebude odpolední jógová praxe ani obědový balíček a večeře v našem resortu. Byla by škoda v Lisabonu nezůstat trochu déle a neochutnat společně místní dobroty. Konkrétní program bude upřesněn na místě. Na lokální transfery využijeme služby UBER - levná a spolehlivá forma přepravy pro menší skupinky. 

8. den 
09.30 h společná snídaně
11.20 h transfer zpět na letiště + balíček na cestu

CENA 26000 KČ

V případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu.

  • 8 dní / 7 nocí ubytování ve 2-4lůžkových pokojích
  • lahodná vegetariánská plná penze z lokálních a bio surovin
  • 2 jógové lekce denně 
  • koordinace letenek a transferů
  • organizaci a zajištění CK
  • cena neobsahuje letenku, transfer a cestovní zdravotní pojištění

DOPORUČENÝ LET

Letenka není obsažena v ceně pobytu. Letenku si prosím vyberte ve variantě, která Vám nejvíce vyhovuje.
Níže je uvedený doporučený let, který navazuje přesně na data pobytu. 
 
Přímý let z Prahy do Lisabonu, s leteckou společností TAP AirPortugal:
TP1243  22SEP PRGLIS  1930 2205
TP1242  29SEP LISPRG  1420 1840
 
Letenku lze zakoupit zde: 
 
Zpáteční letenku s TAP AirPortugal (Praha - Lisabon) lze koupit za levnější cenu bez odbaveného zavazadla (s příručním zavazadlem v rozměrech 55x40x20cm do 10 kg + malou osobní kabelkou v rozměrech 40x30x15 cm do 2 kg) nebo lze zvolit variantu plus k uvedeným palubním zavazadlům odbavené zavazadlo do 23 kg. Let trvá cca 3,5 h a časový posun je 1 h. Pokud byste potřebovali s nákup letenky pomoci, neváhejte se na nás obrátit. 
 
Po zakoupení letenky dejte prosím CK zprávu, že jste si letenku zakoupili. 
 

TRANSFER

Na doporučený let bude navazovat skupinový transfer. Cena transferu na osobu bude upřesněna předem. 

STRAVA

Zdravá lahodná vegetariánská plná penze z celistvých a převážně lokálních surovin - formou snídaně, obědový balíček na cesty a večeře. Po celý den k dispozici čaje a voda. 

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 12000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ A DALŠÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění a další připojištění nejsou v ceně zájezdu, můžete si sjednat jednoduše online zde: 
https://cestovko.app.slavia-pojistovna.cz/cesta/zakladni-udaje

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz