Jóga v klidu přírody s Lucií Polesnou

Představte si klidné místo s vůní bylin, rozkvětlým kvítím, zpěvem ptáků a svěží přírodou všude kolem. To je přesně místo, které vás samo vyzve se na chvíli zastavit, spočinout a věnovat se sobě samým. To je přesně Organicfarm Soběsuky, kam vás srdeně zveme na týdenní letní jógový pobyt s Lucií. 

Datum:8. - 14. červenec 2024
Místo:Organicfarm Soběsuky | organic-farm.cz
Strava:s plnou penzí

14 400 Kč

zbývá 1 volné místo pro cvičící

 

LEKTORKA

Lucie Polesná

Je nejen nadšená jógová lektorka s hlavnou a srdcem otevřeným učit se novým věcem, ale i máma dvou skvělých dětí, spokojená žena, nadšená bylinkářka a kuchařka. Ráda zahradničí, maluje, miluje tanec, přírodu, hory, les, procházky a chůzi na boso v ranní rose. Ráda propojuje jógu s ostatními oblastmi života, a proto jako zásadní vnímá napojenost člověka na přírodou. Její životní cesta ji dovedla z Prahy do malé vesničky v pohraničí a jak sama říká, její cesta je náročná, ale velmi obohacující. 

Lucie se zabývá převážně terapeutickou jógou, je několikanásobnou absolventkou kurzu jóga v rehabilitaci a dalších kurzů jógy pro zdravá záda. Lucie je výjimečná svým empatickým a respektujícím přístupem ke svým studentům. Vede lekce pro veřejnost, seniory, onkologické pacienty a věnuje se i individuální práci s klienty. Zároveň je autorkou komplexního on-line kurzu Vědomá jóga a e-booků Jóga pro zdravá záda a Jóga pro zdravou a pružnou páteř. Všechny její lekce respektují zdraví prospěšný pohyb a individuální cestu do pozic. K józe přistupuje celistvě a bere ohled na celou osobnost a životní situaci jednotlivých studentů. Je pro ni podstatné tvořit bezpečné prostředí, kdy můžeme být sami sebou bez strachu z hodnocení a posuzování okolím.

PROGRAM POBYTU

Každé ráno si dopřejeme hodinu jemné dynamické jógy pro obnovu energie. Večerní prodloužené lekce jsou rehabilitačně terapeutické, kdy během týdne se postupně rozhýbete a poznáte celé své tělo. Na konci večerních lekcí se zaměříme na zklidnění nervové soustavy, což nám všem přinese uvolnění a dobrý spánek. V průběhu pobytu si osvojíte jedinečné techniky pro uvolnění stresu použitelné v každodenním životě.

Jógový program je sestaven tak, aby dokonale souzněl s jedinečnou lokalitou Organicfarm. Budeme cvičit každý den ráno a večer a zároveň sdílet své zkušenosti. Lucie bude v průběhu pobytu k dispozici i pro individuální konzultace v rámci zdravého životního stylu a individuálních doporučení pro pohyb i psychohygienu. Během tohoto týdne bude prostor pro sebereflexi, zastavení se a vytvoření nadhledu nad naším životem a každodenními návyky. Těší mě, když je pro Vás pobyt začátkem něčeho nového.

HARMONOGRAM

Pondělí
od 15 h ubytování
17.00 – 18.30 h přivítání a večerní lekce jógové terapie
19.00 h společná večeře - hlavní jídlo, zeleninový salát

Úterý - Sobota
7.30 - 8.30 h ranní jemně dynamická flow vinyasa jóga
9.00 h snídaně - ovoce, kaše, pomazánka, pečivo, zelenina, granola, káva, čaj
12.00 h lehký oběd - polévka, dezert
17.00 – 18.15 h večerní jógová lekce - jemná jóga, jógová terapie
18.30 h společná večeře - hlavní jídlo, zeleninový salát

Neděle
7.30 - 9.00 h jógová lekce na rozloučenou
9.10 h společný brunch - ovoce, kaše, pomazánka, pečivo, zelenina, granola, káva, čaj
10.30 h závěrečné sdílení
do 15 h odjezd

UBYTOVÁNÍ

Vše je postaveno z přírodních materiálů, žádná wi-fi, krásný slunný dvůr s koupacím jezírkem. Dvoulůžkové pokoje, které jsou barevně odlišené, inspirované čakrami v našem těle. Ubytování je vybudováno pouze z přírodních materiálů, pro nerušený odpočinek a klidný spánek. Budou vás obklopovat dřevěná konstrukce s masivními prkny, z modřínu, smrku a borovice, konopná izolace, tradiční japonské matrace futon, vyrobené z bavlny a kokosu, bavlněné peřiny a lůžkoviny. Sociální zázemí je společné (4 toalety a 4 sprchy). 

K dispozici koupací jezírko, letní přístřešek a celý venkovní prostor včetně nově vybudované meditační zahrady s altánkem, místo na parkování, ohniště, podkroví: pro cvičení jógy a jiné aktivity. K dispozici také finská sauna pro 20 osob s kamny na dřevo. Cena je 3000,- Kč.

Okolí je vhodné ke krátkým vědomým procházkám i celodenním výletům. V blízkosti je krásný čistý lom vhodný ke koupání. Soběsuky leží blízko Nepomuku a v dosahu Klatov, takže i milovníci historických měst a dobré kávy si přijdou na své. Prostě místo, které volá k odpočinku, času pro sebe a prohloubení radosti ze života.  

STRAVA

Strava v Organicfarm je zároveň lékem a má skutečnou sílu hýčkat tělo i duši. Organicfarm nabízí vše, co v tomto prostoru vyrostlo nebo co s láskou vyrobili. Produkty jsou k dispozici pouze v samotném centru a používají je zejména na vaření. Pitná voda k dispozici v karafě po celý den. 

CENA OBSAHUJE

  • 6 noci ubytování ve 2lůžkových pokojích barevně inspirovaných čakrami
  • lahodná veganská plná penze převážně z lokálních a bio surovin (brunch, svačina a večeře)
  • každodenní jógová praxe + možnost individuální konzultace
  • organizace a zajištění CK 

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku a deku. Ostatní jógové pomůcky jsou na místě k dispozici. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz