Iyengar jógový víkend s Yanou Fisher na Šumavě

Nenechte si ujít jógový víkend s Yanou v nádherném šumavském národním parku, obklopeni kouzelnou přírodnou a hýčkáni útulným zázemím hotelu Kašperk. Víkend ve stylu tradice B. K. S. Iyengara začíná v pátek v 19 h společnou večerní lekcí. V hotelu je k dispozici také bazén. 

Datum:20. - 22. října 2023
Místo:Hotel Kašperk, Šumava | hotelkasperk.cz
Strava:se snídaní

5 500 Kč

akce je obsazena, můžete se přihlásit na waiting list

 

LEKTORKA

Yana Fisher - ve 14ti letech začala díky rodině s pár základními dechovými cviky a pozicemi. Yana mnoho let cestovala po světě a sbírala zkušenosti. Začala cvičit dynamickou jógu a ashtangu. Potkávala na své cestě mnoho učitelů a stále hledala svobodu, o které četla v knížkách, a po které tak toužila. Od roku 2016 se ukotvila v Iyengar józe, kde našla své odpovědi. Pomoci této školy zvedla úroveň své práxe a také svých žáků na vyšší úroveň.

PROGRAM

Pátek | jóga 19.00 – 20.30 h
Sobota | jóga 08.00 – 10.00 h (následně snídaně/brunch) & jóga 17.00 – 19.00 h
Neděle | jóga 08.00 – 10.00 h (následně snídaně/brunch)

CENA 5500 KČ ZAHRNUJE

  • 2 noci ubytování v DBL pokoji s bohatou snídaní (brunch)
  • 4x lekci jógy 
  • vstup do bazénu
  • organizaci a zajištění CK

STORNO PODMÍNKY

Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

UBYTOVÁNÍ

Je rezervováno ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. V případě zájmu je možné předem objednat samostatný pokoj. V hotelu je k dispozici v cene ubytování také bazén, proto si nezapomeňte plavky.

Check-in v hotelu v pátek možný od 14 h. 
Doprovodné osoby mohou na snídani kdykoli od 8 h.
Restaurace hotelu je otevřena pro hotelové hosty i veřejnost od 12 h. 

S SEBOU

Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek, deku a bolster, pokud máte. 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.


Rezervujte si Váš pobyt včas! Po vyplnění formuláře Vám budou zaslány cestovní doklady a platební údaje. Veškeré cestovní a platební dokumenty naleznete po přihlášení v sekci Moje akce. V případě dotazů nebo nejasností prosím kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz nebo (+420) 775 296 555. Děkujeme.

Facebook Ommm.cz Facebook.com/ommm.cz